Korkutan Ekim Ayı Uyarısı Geldi! ‘Cellat Soğukları Geliyor’ Önlem Almak Şart!

EKİM AYI DONDURACAK

Meteoroloji tarafından ekim ayı işaret ediliyor. Ekim ayı ile birlikte yüksek hava sıcaklıklarından eser kalmayacak. Yaz mevsiminden kalan sıcaklıkların yavaş yavaş düştüğü günlerde, ekim ayında soğukluklar etkisini gösterecek.

Sıcak hava düşüşlerinin yaşanmasıyla birlikte meteorolojik kaynaklar tarafından Türkiye için uyarı yapıldı. Uyarılar ile birlikte cumartesi gününe dikkatler çekildi. Sosyal medya üzerinden yapılan uyarı ile birlikte “Cellat Soğuklukları” paylaşıldı.

CELLAT SOĞUKLARI GELİYOR

Meteoroloji kaynakları ve uzmanları tarafından tüm dikkatler hafta sonuna çekilmiş durumda. Sosyal medya üzerinden yapılan uyarı paylaşımlarına bir yenisi daha eklendi. Havacity tarafından yapılan paylaşım ile birlikte cumartesi gününe dikkatler çekildi.

Soğuk günlerin beklediğini duyuran meteoroloji kaynağı, “Huzurlarınızda 30 Eylül’de gelecek ve Yaz mevsiminin ayakları altındaki tabureye tekmeyi vuracak o Cellat Soğuma… Bitti arkadaşlar geçmiş olsun.” ifadelerini içeren açıklamalarda bulundu.

PAZAR GÜNÜ BUZ GİBİ OLACAK

Havacity tarafından paylaşılan bir diğer gönderide ise pazar gününe uyarılar geldi. 31 Eylül Pazar günü itibariyle Türkiye’de, soğuklukların etkili olacağını belirterek, tedbirlerin alınması gerektiği vurgulanıyor. Söz konusu paylaşımda yer alan ifadeler ise şu şekilde;

Pazar günü ölçülecek sıcaklıkların uzun yıllar ortalamasından farkı. Ülkenin dörtte üçü normallerden soğuk…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir